Sohbet chat odaları ya da Radyo Sohbet Kanalları

admin     09-08-19     Genel     Sohbet chat odaları ya da Radyo Sohbet Kanalları

Radyo sohbet kanalları

Radyomuzu WEB’den dinlemek icin http://www.AskYuvasi.Net tiklayiniz.. Radyomuzu Winamp’tan dinlemek için : http://radyo.askyuvasi.net:9324/listen.pls tiklayiniz..

Sohbet chat odaları sizleri bekliyor,

AskYuvasi.Net olarak, Sunucumuz da bulunan bir çok sohbet edebileceğiniz chat odaları bulunmaktadır, sizin yapacağınız arkanıza yaslanıp, sohbet chat odalarına giriş yapmak olacak, birbirinden güzel sohbet chat odaları ile siz kullanıcılarımıza güzel sohbet ortamı yaratmaktayız ..

    Sohbet Chat Odalarında Hangi bölümler var?

        AskYuvasi.Net olarak sunucumuz üzerin de Sohbet Chat Odalarının yanı sıra Radyo sohbet kanallarımız da bulunmaktadır, sevdiklerinize Radyo sohbet kanalları içerisin de bulunan istek panellerimiz den gerek canlı gerekse anonssuz olarak sevdiklerinize, şarkılar hediye edebilirsiniz.. 
  Herşeyi düşünerek yapıyoruz, öyle ki radyo sohbet kanallarımız ve Sohbet Chat Odalarında güzel vakit geçirmeniz için her geçen gün plan ve proje ile siz kullanıcılarımızı düşünüyoruz.
 Sizler de sevdiklerinize, arkadaşlarınıza dostlarınıza ya da sevgilinize radyo sohbet kanallarımız dan istek göndermek için AskYuvasi.Net aracılığı ile sohbete giriş yaparak isteklerinizi sıralayabilirsiniz..

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?